Aktualnosci
CCIG

Agnieszka Bębacz: chce mi się chcieć!

CCIG

Agnieszka Bębacz z kieleckiej lokalizacji CCIG ma na swoim koncie kamerkę GoPro HERO 3, kije do nordic walking, bony do Pizza Hut o łącznej wartości 100 zł, dwie koszulki oraz dwa kubki termiczne – wszystkie te rzeczy wygrała w konkursach. Zapytaliśmy Agnieszkę, co motywuje ją do brania udziału w naszych akcjach i dlaczego chce jej się chcieć?

Katarzyna Rzepecka: Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z CCIG?
Agnieszka Bębacz: Moja przygoda z firmą CCIG trwa już od lutego 2012 roku. Nie planowałam, że zawitam tu na tak długo. Początkowo chciałam tylko zarobić na wakacje, co de facto mi się udało i wybrałam się do Hiszpanii, a dokładnie do Lloret de Mar. Zwiedziłam wtedy również Barcelonę i uważam, że jest to jedno z piękniejszych miast, jakie widziałam. Po udanych wakacjach stwierdziłam, że nie chcę rezygnować z CCIG, ponieważ daje mi możliwość zarobienia dobrych pieniędzy, w przyjaznym towarzystwie i z dogodnym grafikiem, co dla każdego studenta jest bardzo ważne. Praca jest przyjemna, jestem Doradcą do spraw Klienta Indywidualnego Orange. Mimo iż pracuję tu już tak długo, każda podpisana umowa nadal daje mi ogromną satysfakcję.

K.Rz.: Czym interesujesz się poza pracą?
A.B.: Moją główną pasją jest podróżowanie. CCIG pomaga mi to w realizacji moich marzeń, mogę tutaj sporo zarobić i ułożyć grafik, który pozwali na podróżowanie. Jak do tej pory udało mi się zobaczyć 12 krajów. Pierwszym krajem, który zwiedziłam były Węgry. Podziwiałam Budapeszt, który był największym miastem, jakie wówczas widziałam. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie. Kolejne kraje to: Słowacja, Bułgaria, Grecja, Włochy, Watykan, Monako, Hiszpania, Czechy, Chorwacja. Następnie wybrałam się do Czarnogóry. Zdjęcie z nurkowania zgłosiłam do zeszłorocznej edycji konkursu Flaga z CCIG i udało mi się zająć drugie miejsce. Dzięki temu wygrałam kamerkę GoPro HERO 3, która obecnie podróżuje razem ze mną i uwiecznia najwspanialsze momenty. Ostatnio byłam również na Litwie, oczywiście zabrałam ze sobą flagę i zrobiłam zdjęcie, które bierze udział w tegorocznej edycji :)

K.Rz.: Co motywuje Cię do brania udziału w konkursach?
A.B.: Myślę, że jak każdego, najbardziej motywują mnie nagrody :)

 Zdjęcie z flagą CCIG, które w zeszłorocznej edycji akcji zajęło drugie miejsce.
Agnieszka Bębacz: chce mi się chcieć!

K.Rz.: Możesz krótko podsumować, co wygrałaś do tej pory?
A.B.: Najcenniejsza nagrodą dla mnie jest oczywiście kamerka GoPro HERO 3. Wygrałam również kije do nordic walking, 2 bony do Pizza Hut o łącznej wysokości 100 zł, dwie koszulki oraz dwa kubki termiczne.

K.Rz.: Czy udział w konkursach CCIG zabiera dużo czasu?
A.B.: Oczywiście, że nie. Flaga CCIG towarzyszy mi praktycznie codziennie, ponieważ noszę ją w torbie nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać, a zajmuje naprawdę mało miejsca. Każdy na pewno może znaleźć chwilkę, aby przesłać do Was maila ze zdjęciem. W dobie Internetu i smartfonów można to zrobić dosłownie w każdej chwili.

K.Rz.: Twoja pocztówka, którą wysłałaś w tegorocznej edycji akcji FLAGA wygląda na przygotowaną wcześniej, czy przygotowałaś ją już przed wyjazdem?
A.B.: Zgadza się. Przed samym wyjazdem przygotowałam pocztówkę, z racji tego, że na miejscu nie miałabym ani czasu ani materiałów.

K.Rz.: Czy konkursy, które organizujemy są według Ciebie ciekawe?
A.B.: Oczywiście. Konkursy organizowane przez Was pozwalają poznać bliżej współpracowników CCIG, ich pasje i życie codzienne. Nie tylko pracą człowiek żyje! :) Przy okazji jest możliwość wygrania naprawdę fajnych nagród. Zachęcam każdego do poświęcenia dosłownie minuty i brania udziału w Waszych konkursach, bo naprawdę warto! :)

K.Rz.: Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia w tegorocznej edycji.
A.B.: Dziękuję!

 Nowy Dwór Mazowiecki, akcja FLAGA
Agnieszka Bębacz: chce mi się chcieć!
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›